Przedszkole Niepubliczne
w Pionkach

Zadzwoń:
tel. 723 773 833

Nasze Przedszkole

Każde dziecko jest zdolne, a zadaniem nauczyciela jest odkrycie jego talentów, zrozumienie ich i zaplanowanie pracy z Maluszkiem tak, żeby jak najpełniej rozwijać jego potencjał.

Przedszkole ,,Kolorowe Pudełko’’ powstało z pragnienia stworzenia dla dzieci miejsca, gdzie największą wartością jest szczęście, wzajemny szacunek i zaufanie. Stworzyliśmy placówkę nastawioną na zindywidualizowaną opiekę oraz wszechstronny i harmonijny rozwój dzieci. Przedszkole jest początkiem drogi do ,,Wielkiego Świata" i chcemy, aby droga ta była dla dzieci ciekawa i fascynująca. Jest to miejsce, w którym dzieci spędzają czas na zabawie i nauce oraz rozwoju własnych zdolności. Chcemy abyście Państwo mieli pewność, że Wasze pociechy są bezpieczne, uśmiechnięte i interesująco spędzają czas.

Przedszkole znajduje się w budynku o powierzchni 1200m² na ul. Plac Konstytucji 3 maja 5. Tak duża powierzchnia lokalu zapewnia komfort i przestrzeń naszym maluchom, a wspaniała lokalizacja, w samym centrum miasta, ułatwia dojazd rodzicom.

Nauczanie podstawy programowej, zagwarantowanie bogatej oferty z zajęć dodatkowych, oraz zatrudnienie wykwalifikowanej kadry pedagogicznej to niezbędne elementy do zrealizowania naszego głównego zadania jakim jest "Zapewnienie najlepszej opieki naszym maluchom i wspomaganie ich rozwoju''. W naszym przedszkolu zwracamy szczególną uwagę na naukę języków obcych. Nauka języków jak żadna inna aktywność intelektualna wpływa na rozwój szarych komórek. Dlatego już od najmłodszych lat dajemy dzieciom możliwość przyswajania dwóch języków obcych jakimi są język hiszpański i język angielski.

Wiedząc, jak znaczący wpływ na rozwój wyobraźni, pamięci i koncentracji mają zajęcia z plastyki, zaplanowaliśmy stworzyć Akademię Małego Picasso. Dzieci poprzez malowanie, lepienie, wycinanie, konstruowanie, będą rozwijały swoje umiejętności plastyczne a co za tym idzie nauczą się eksperymentować, doświadczać i badać.

Wprowadzamy różnorodne formy aktywności fizycznej i pamiętamy oczywiście o zabawie, bo przecież nauka, aktywność fizyczna i zabawa to trzy podstawowe elementy potrzebne do tego aby nasze maluchy mogły się prawidłowo rozwijać.

Kolorowe_pudelko_logo-MALE.jpg

Bogata oferta zajęć edukacyjnych bez dodatkowych opłat !

Czytaj więcej

Najbliższe wydarzenia